KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285169
nr 1628 5169
Oidentifierad konstnär. Asien, by, ej signerad. Olja på pannå, 31x44 cm, yttermått inklusive ram: 39x53
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:55:56
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)